*
 

Вiншуем!

Віншуем выпускнікоў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа 2020 года, якія паступілі ва ўстановы вышэйшай адукацыі!

Установа адукацыі “Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі”, г. Мінск (вочная бюджэтная форма атрымання адукацыі)

1. Грышкевіч Арцём Валянцінавіч (спевы (акадэмічныя));
2. Коўтун Сяргей Анатольевіч (фартэпіяна);
3. Назараў Уладзімір Аляксандравіч (скрыпка);
4. Гарбуль Соф’я Вадзімаўна (альт);
5. Сайкоўская Ганна Алегаўна (баян);
6. Шпак Дар’я Уладзіміраўна (акардэон).

Установа адукацыі “Беларускі дзяржаўны універсітэт культуры і мастацтваў”, г. Мінск

1. Бокій Эвяліна Валер’еўна (Мастацтва эстрады (інструментальная музыка), завочная бюджэтная форма атрымання адукацыі);
2. Кабылянская Ганна Юр’еўна (Народная творчасць (Харавая музыка акадэмічная), вочная бюджэтная форма атрымання адукацыі);
3. Спірыдонава Лізавета Андрэеўна (Народная творчасць (Інструментальная музыка народная), вочная бюджэтная форма атрымання адукацыі).

Установа адукацыі “Беларускі дзяржаўны педагагічны універсітэт імя М.Танка”, г. Мінск (завочная платная форма атрымання адукацыі)

1. Нядбайлава Эльвіра Аляксееўна (Музычнае мастацтва, рытміка і харэаграфія, скарочаны тэрмін навучання);
2. Панамарова Анастасія Ігараўна (Музычнае мастацтва, рытміка і харэаграфія, скарочаны тэрмін навучання);
3. Юхевіч Ангеліна Валер’еўна (Музычнае мастацтва, рытміка і харэаграфія, скарочаны тэрмін навучання).

Установа адукацыі “Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Я.Купалы” (вочная бюджэтная форма атрымання адукацыі)

1. Дзяйкала Ганна Андрэеўна (Музычнае мастацтва і сусветная мастацкая культура);
2. Заруба Ірына Анатольеўна (Музычнае мастацтва і сусветная мастацкая культура);
3. Мядведнік Ірына Сяргееўна (Музычнае мастацтва і сусветная мастацкая культура);
4. Гайдуцкі Даріюш Генадзьевіч (Народная творчасць (інструментальная музыка));
5. Канапешка Ірына Аляксандраўна (Народная творчасць (інструментальная музыка));
6. Рыбак Аляксандр Віктаравіч (Народная творчасць (інструментальная музыка)).

Установа адукацыі “Беларускі дзяржаўны універсітэт”, г. Мінск

1. Папкоўская Дарья Сяргееўна (Правазнаўства, завочная платная форма атрымання адукацыі).

Музычны універсітэт імя Ф.Шапэна, г. Варшава, Польшча (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina)

1.Альховік Юрый Юр'евіч (фартэпіяна, інструментальна-педагагічны факультэт у г.Беласток)
2.Гізінская Анастасія Станіславаўна (баян).

Таксама віншуем выпускнікоў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа 2019 года, якія паступілі ва ўстановы вышэйшай адукацыі ў 2020 годзе!

Установа адукацыі “Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі”, г. Мінск (вочная бюджэтная форма атрымання адукацыі)

1. Каваленка Яўгенія Рыгораўна (фартэпіяна);
2. Майсейчык Ульяна Ігараўна (фартэпіяна).

Установа адукацыі “Беларускі дзяржаўны педагагічны універсітэт імя М.Танка”, г. Мінск (завочная платная форма атрымання адукацыі)

1. Гоза (Апанасенка) Яўгенія Яўгеньеўна (Музычнае мастацтва, рытміка і харэаграфія, скарочаны тэрмін навучання);
2. Крэчка Надзея Юр’еўна (Музычнае мастацтва, рытміка і харэаграфія, скарочаны тэрмін навучання).
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 

Комментарии: (0)

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Сменить язык сайта:

^

Приоритетные сайты

^







75 лет

75 лет Гродненской области