*
 

Віншуем!

Віншуем выпускнікоў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа, якія паступілі ва ўстановы вышэйшай адукацыі ў 2013 годзе!

Беларуская дзяржаўная акадэмія музыкі


1. Бескіна Вікторыя Аркадзьеўена – фартэпіяна
2. Бяцэнка Яўгенія Генадзьеўна – фартэпіяна
3. Богдзель Кацярына Міхайлаўна – баян
4. Варвашэвіч Арсеній Віктаравіч – кларнет
5. Жукоўскі Андрэй Іванавіч – баян
6. Сарока Артур Уладзіміравіч – акардэон
7. Сідаркевіч Вольга Віктараўна – музыказнаўства
8. Сіліч Антон Сяргеевіч – віяланчэль
9. Шэйка Кацярына Валянцінаўна – харавое дырыжыраванне
10. Юнцэвіч Святаслаў Мечыслававіч - скрыпка
11. Болдак Віталій Рышардавіч– баян, платнае
12. Ляшкевіч Мацвей Валер’евіч – ударныя інструменты, платнае
13. Церан Мікалай Пятровіч – альт, платнае

Ваенны інстытут (ваенных дырыжораў) Ваеннага універсітэта
Міністэрства абароны Расійскай Федэрацыі

1. Стасюлевіч Ілья Уладзіміравіч

Беларускі дзяржаўны універсітэт культуры і мастацтваў

1. Анісенка Аляксандр Валер’евіч – рэжысура святаў (народныя)
2. Варанко Святлана Анатольеўна – народная творчасць (харавая музыка акадэмічная)
3. Вашчыла Яўгеній Генадзьевіч – народная творчасць (інструментальная музыка народная)
4. Дарафейчык Аляксей Анатольевіч – народная творчасць (інструментальная музыка духавая)
5. Бачыла Дзіана Уладзіміраўна – народная творчасць (інструментальная музыка народная), завочнае
6. Вендзілоўская Таццяна Андрэеўна – сацыяльна-культурная дзейнасць, завочнае
7. Гаварушка Наталля Алегаўна – культуралогія (менеджмент міжнародных культурных сувязяў), завочнае
8. Галаскок Майя Юр’еўна – культуралогія (менеджмент сацыяльнай і культурнай галіны), завочнае
9. Занеўскі Арцём Аляксандравіч – рэжысура святаў (народныя), завочнае
10. Ляшчук Таццяна Віктараўна – народная творчасць (харавая музыка народная), завочнае
11. Мунасіпава Элеанора Рыфкатаўна – сацыяльна-культурная дзейнасць, завочнае
12. Ракоўская Юлія Віктараўна – культуралогія (інфармацыйныя сістэмы ў культуры), завочнае
13. Фрунза Юлія Лучыянаўна – мастацтва эстрады (інструментальная музыка), завочнае
14. Марозік Алена Іосіфаўна – народная творчасць (харавая музыка акадэмічная), завочнае платнае
15. Русіновіч Ганна Антонаўна – культуралогія (менеджмент міжнародных культурных сувязяў), завочнае платнае
16. Сычэўскі Уладзіслаў Васільевіч – мастацтва эстрады (рэжысура), завочнае
17. Кісель Андрэй Славаміравіч – народная творчасць (інструментальная музыка духавая), завочнае платнае
18. Сярко Аляксей Аляксандравіч – мастацтва эстрады (інструментальная музыка), завочнае платнае
19. Кулічык Вераніка Сяргееўна – народная творчасць (інструментальная музыка народная), завочнае платнае
20. Міранкова Альбіна Алегаўна – народная творчасць (інструментальная музыка народная), завочнае платнае
21. Карпук Анастасія Віктараўна – народная творчасць (інструментальная музыка народная) , завочнае платнае

Беларускі дзяржаўны педагагічны універсітэт імя М.Танка

1. Васільева Наталля Сяргееўна – руская мова і літаратура
2. Суркант Наталля Аляксандраўна – лагапедыя, завочнае
3. Анікіенка Ксенія Аляксандраўна – музычнае мастацтва, рытміка і харэаграфія, завочнае платнае

Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Я.Купалы

1. Аніська Андрэй Іванавіч – народная творчасць
2. Астаповіч Ілья Анатольевіч – народная творчасць (інструментальная музыка)
3. Вярбіцкая Святлана Дзмітрыеўна – народная творчасць
4. Дубовік Таццяна Сяргееўна – журналістыка
5. Шэршнёва Кацярына Сяргееўна – руская філалогія (дзелавая камунікацыя)
6. Вароніна Таццяна Алегаўна – дашкольная адукацыя, завочнае
7. Жук Віктар Станіслававіч – народная творчасць (інструментальная музыка), платнае
8. Ражко Юлія Аляксандраўна – народная творчасць (інструментальная музыка), платнае



Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 

Комментарии: (2)




Приоритетные сайты

^