*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем Германа Зубу (выкладчык М.М.Капцюг, канцэртмайстар В.А.Бакурская) з паспяховым выступленнем (дыплом лаўрэата III ступені) на Міжнародным конкурсе “FESTOLYMP” (г. Жэнева, Швейцарыя), які адбыўся ў перыяд з 20 па 24 снежня!

*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнцаў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа з паспяховым выступленнем на IV Рэспубліканскай навукова-практычнай канферэнцыі “Я ў свеце творчасці” (г. Мінск, вынікі аб’яўлены 15 снежня)!
Настасся Тайкевіч (выкладчык А.Б.Пескін), Дзіяна Юргель (выкладчык І.Ф.Двужыльная) – дыпломы I ступені!
Вераніка Канцэвіч, Кацярына Мароз, Дзіяна Ціхановіч (выкладчык Пескін А.Б.) – дыпломы II ступені!
Карына Філіповіч, Ганна Зімніцкая (выкладчык Л.А.Сямёнчык) - дыплом III ступені!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнца 1 курса Мікіту Андрушка (настаўнік В.Б.Антоненка, выкладчык К.В.Мазюк, канцэртмайстар К.А.Шасцітка) з паспяховым выступленнем (дыплом лаўрэата I ступені) на III Міжнародным конкурсе анлайн “Усе колеры мастацтва” (г. Річчонэ, Італія, прыём заявак ажыццяўляўся да 15 снежня, вынікі былі абвешчаныя 23 снежня)!



*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем удзельнікаў камернага аркестра Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа (кіраўнік Н.І.Сегіневіч) з паспяховым выступленнем (дыплом лаўрэата III ступені) на Міжнародным дыстанцыйным шматжанравым конкурсе “World Art Games” (Сусветныя мастацкія гульні) (Іспанія), які адбыўся 7 снежня!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнцаў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа з паспяховым выступленнем на III Міжнародным шматжанравым фестывалі творчасці “Белавежская зорка” (г. Мінск, Беларусь), які адбыўся 6 снежня!
Алеся Кірэй дыплом лаўрэата I ступені (цымбалы, выкладчык Г.М.Рукшта, канцэртмайстар Я.Г.Бяцэнка)!
Марыя Лішык дыплом лаўрэата I ступені (акадэмічны вакал, выкладчык М.М.Петухова, канцэртмайстар Н.Ю.Кандрашова)!
Камерны аркестр дыплом лаўрэата III ступені (кіраўнік Н.І.Сегіневіч)!

*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнцаў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа з паспяховым выступленнем на XXVI Міжнародным конкурсе маладых выканаўцаў “Еужен Кока” (г. Кішынёў, Малдова), які адбыўся з 1 па 9 снежня!
Ксенія Рушніцкая дыплом лаўрэата I ступені (габой, 2 курс, выкладчык В.Д.Фамянкова, канцэртмайстар Л.М.Нікіціна)!
Ян Міхалюк дыплом лаўрэата III ступені (труба, цэнтр практыкі пры УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж”, 7 клас, выкладчык М.К.Сцяпанаў, канцэртмайстар Г.В.Голуб)!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем Вераніку Балухціну і Ганну Сытую (выкладчык А.І.Голуб, канцэртмайстар Г.В.Голуб) з паспяховым выступленнем (Гран-пры) на Міжнародным фестывалі-конкурсе ў г. Сан-Рэма (Італія), які адбыўся 30 лістапада!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнцаў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа з паспяховым выступленнем на IV Міжнародным конкурсе юных музыкантаў “Палескі агеньчык” памяці Юрыя Блінова (г. Драгічын, Беларусь), які праводзіўся з 1 па 30 лістапада!
Анастасія Жук дыплом лаўрэата II ступені (3 курс, намінацыя “Баян / Акардэон”, выкладчык С.І.Кедук);
Анастасія Гуранкова дыплом лаўрэата III ступені і спецыяльны дыплом “За сачыненне і выкананне Элегіі памяці Юрыя Блінова” ў намінацыі “Фартэпіяна”, дыплом і званне дыпламанта ў намінацыі “Кампазіцыя”, дыплом “За шматграннасць” (цэнтр практыкі пры УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж”, 5 клас, выкладчыкі В.А.Ягадніцкая (фартэпіяна), А.М.Балкунец (сачыненне));
Паліна Акуневіч дыплом лаўрэата III ступені (3 курс, намінацыя “Фартэпіяна”, выкладчык А.А.Пятроў);
Павел Гардзейчык дыплом лаўрэата III ступені (2 курс, намінацыя “Баян / Акардэон”, выкладчык У.П.Кукаловіч);
Антон Жылінскі дыплом і званне дыпламанта (1 курс, намінацыя “Баян / Акардэон”, выкладчык Н.У.Кукаловіч);
Аляксандр Чывель дыплом і званне дыпламанта (1 курс, намінацыя “Баян / Акардэон”, выкладчык Н.У.Кукаловіч);
Леў Антаняк грамата ўдзельніка 2-га тура (цэнтр практыкі УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж”, 5 клас, выкладчык Н.У.Кукаловіч)!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем Дзяніса Жалтова (выкладчык У.І.Захараў) з паспяховым выступленнем (дыплом лаўрэата I ступені) на I Адкрытым рэспубліканскім інтэрнэт-конкурсе “Гітарная спадчына” ў межах Міжнароднага конкурсу “Рэнесанс гітары” (г. Гомель, Беларусь), які праводзіўся з 1 па 26 лістапада!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнцаў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа з паспяховым выступленнем на IV Міжнародным музычным конкурсе імя Р.М.Гліэра “Гліэраўская восень” (г. Масква, Расія), які адбыўся ў перыяд з 15 верасня па 30 лістапада!
Валерыя Пачобут Гран-пры (балалайка, выкладчык А.В.Шкурапата, канцэртмайстар А.І.Гінч);
Таццяна Жылюк дыплом лаўрэата II ступені (балалайка, выкладчык А.В.Шкурапата, канцэртмайстар А.І.Гінч);
Дар’я Атрачова дыплом лаўрэата II ступені (акадэмічны вакал, выкладчык І.Ф.Навасадава, канцэртмайстар В.Г.Багатава);
Надзея Чайчыц дыплом дыпламанта III ступені (акадэмічны вакал, выкладчык І.Ф.Навасадава, канцэртмайстар В.Г.Багатава)!
Назад 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 107 Вперед