*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем Вераніку Балухціну і Ганну Сытую (выкладчык А.І.Голуб, канцэртмайстар Г.В.Голуб) з паспяховым выступленнем (Гран-пры) на Міжнародным фестывалі-конкурсе ў г. Сан-Рэма (Італія), які адбыўся 30 лістапада!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнцаў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа з паспяховым выступленнем на IV Міжнародным конкурсе юных музыкантаў “Палескі агеньчык” памяці Юрыя Блінова (г. Драгічын, Беларусь), які праводзіўся з 1 па 30 лістапада!
Анастасія Жук дыплом лаўрэата II ступені (3 курс, намінацыя “Баян / Акардэон”, выкладчык С.І.Кедук);
Анастасія Гуранкова дыплом лаўрэата III ступені і спецыяльны дыплом “За сачыненне і выкананне Элегіі памяці Юрыя Блінова” ў намінацыі “Фартэпіяна”, дыплом і званне дыпламанта ў намінацыі “Кампазіцыя”, дыплом “За шматграннасць” (цэнтр практыкі пры УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж”, 5 клас, выкладчыкі В.А.Ягадніцкая (фартэпіяна), А.М.Балкунец (сачыненне));
Паліна Акуневіч дыплом лаўрэата III ступені (3 курс, намінацыя “Фартэпіяна”, выкладчык А.А.Пятроў);
Павел Гардзейчык дыплом лаўрэата III ступені (2 курс, намінацыя “Баян / Акардэон”, выкладчык У.П.Кукаловіч);
Антон Жылінскі дыплом і званне дыпламанта (1 курс, намінацыя “Баян / Акардэон”, выкладчык Н.У.Кукаловіч);
Аляксандр Чывель дыплом і званне дыпламанта (1 курс, намінацыя “Баян / Акардэон”, выкладчык Н.У.Кукаловіч);
Леў Антаняк грамата ўдзельніка 2-га тура (цэнтр практыкі УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж”, 5 клас, выкладчык Н.У.Кукаловіч)!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем Дзяніса Жалтова (выкладчык У.І.Захараў) з паспяховым выступленнем (дыплом лаўрэата I ступені) на I Адкрытым рэспубліканскім інтэрнэт-конкурсе “Гітарная спадчына” ў межах Міжнароднага конкурсу “Рэнесанс гітары” (г. Гомель, Беларусь), які праводзіўся з 1 па 26 лістапада!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнцаў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа з паспяховым выступленнем на IV Міжнародным музычным конкурсе імя Р.М.Гліэра “Гліэраўская восень” (г. Масква, Расія), які адбыўся ў перыяд з 15 верасня па 30 лістапада!
Валерыя Пачобут Гран-пры (балалайка, выкладчык А.В.Шкурапата, канцэртмайстар А.І.Гінч);
Таццяна Жылюк дыплом лаўрэата II ступені (балалайка, выкладчык А.В.Шкурапата, канцэртмайстар А.І.Гінч);
Дар’я Атрачова дыплом лаўрэата II ступені (акадэмічны вакал, выкладчык І.Ф.Навасадава, канцэртмайстар В.Г.Багатава);
Надзея Чайчыц дыплом дыпламанта III ступені (акадэмічны вакал, выкладчык І.Ф.Навасадава, канцэртмайстар В.Г.Багатава)!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнцаў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа (клас выкладчыка Кедук С.І.) з паспяховым выступленнем на Міжнародным конкурсе інструментальнага выканальніцтва “Жывая музыка” (г. Барнаул, Расія), які адбыўся ў кастрычніку – лістападзе!
Анастасія Жук Гран-пры, лаўрэат I ступені, лаўрэат III ступені!
Вольга Гульнік лаўрэат I ступені!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем Дар’ю Атрачову (выкладчык І.Ф.Навасадава, канцэртмайстар В.Г.Багатава) з паспяховым выступленнем (дыплом лаўрэата I ступені) на V Міжнародным конкурсе мастацтваў “Хрустальны васілёк” (г. Мінск, Беларусь), які адбыўся ў намінацыі “Акадэмічны вакал” у вочнай і завочнай форме 8 лістапада!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнцаў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа з паспяховым выступленнем на XIII Міжнародным фестывалі-конкурсе “Вясёлы акардэон”, які адбыўся 6 лістапада ў г. Шаўляй (Літва):
Наталля Сямёнчык I месца (выкладчык У.П.Кукаловіч);
Павел Гардзейчык II месца (выкладчык У.П.Кукаловіч);
Антон Жылінскі, Ілья Карпач, Алесь Талочка, Аляксандр Чывель II месца (выкладчык Н.У.Кукаловіч);
Леў АнтанякIII месца (цэнтр практыкі пры УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж, выкладчык Н.У.Кукаловіч)!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем навучэнцаў Гродзенскага дзяржаўнага музычнага каледжа з паспяховым выступленнем на IX Міжнародным конкурсе-фестывалі імя Ю.М.Должыкава (г. Масква, Расія), які адбыўся 1-6 лістапада:
Мікіта Андрушка – дыплом лаўрэата II ступені (1 курс, туба, настаўнік В.Б.Антоненка, выкладчык К.В.Мазюк, канцэртмайстар К.А.Шасцітка);
Ілля Казлоўскі – дыплом лаўрэата III ступені (1 курс, трамбон, настаўнік В.Б.Антоненка, выкладчык К.В.Мазюк, канцэртмайстар К.А.Шасцітка);
Ян Міхалюк – дыплом лаўрэата III ступені (цэнтр практыкі пры УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж”, 7 клас, труба, настаўнік А.Т.Міхалюк, выкладчык М.К.Сцяпанаў, канцэртмайстар Л.М.Нікіціна)!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем Вольгу Гульнік (выкладчык С.І.Кедук) з паспяховым выступленнем (дыплом лаўрэата II ступені) на Міжнародным конкурсе “Open International Auditions” 2020 (г. Рыміні, Італія), які праходзіў з 31 кастрычніка па 4 лістапада!
*
 

Віншуем!

Віншуем!

Віншуем Анастасію Жук (выкладчык С.І.Кедук) з паспяховым выступленнем (дыплом лаўрэата II ступені) на V Міжнародным конкурсе музычнай мініяцюры “Nota bene!” (г. Санкт-Пецярбург, Расія), які адбыўся ў перыяд з 10 ліпеня па 8 лістапада!
Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 98 Вперед


Сменить язык сайта:

^

Приоритетные сайты

^







75 лет

75 лет Гродненской области